Zakopane, piękno Tatr i cały świat

O nas

Strona poświęcona jest turystyce górskiej, wydarzeniom odbywającym się na terenie Zakopanego i Podhala. Miłośnicy gór mogą tutaj podziwiać piękne ujęcia tatrzańskich krajobrazów i dzikiej natury. Bo góry to najwspanialsze piękno, jakim zostaliśmy obdarzeni.

Znajdą tutaj Państwo opisy najpopularniejszych tatrzańskich szlaków turystycznych, wzbogacone piękną galerią zdjęć, które wykonuję sama.

Dzięki temu każdy może wybrać odpowiednią trasę dla siebie i dokładnie zaznajomić się ze szlakiem i skalą trudności. Oprócz tego, przekaże Wam kilka praktycznych informacji, aktualności z Tatr z Zakopanego i Podhala.

Kilka słów o mnie:

Urodzona w Zakopanem, miłośniczka gór, Tatry Polskie przeszłam wzdłuż i wszerz, Słowackie też nie są mi obce. Pasjonatka dalekich wypraw, doskonale sprawdzam się jako plecaczek w jeździe na motocyklu. W swych podróżach i wspinaczce z partnerem, dotarłam na najwyższy szczyt Czarnogóry Bobotov Kuk 2523 m n.p.m., w Gruzji pokonałam cały lodowiec Gergeti, aby dojść na wys.około 3650 m n.p.m. do stacji meteo pod Kazbekiem. Przemierzyłam wiele alpejskich przełęczy, w Gruzji najniebezpieczniejszą drogę do Omalo, a przede mną wyprawa do Azji – Kazachstanu, Kirgistanu i Tadżykistanu. Mróz, trudne warunki, czy dzikość terenu nie są mi obce. Praktycznie nie rozstaję się z aparatem. Skrupulatnie segreguję zdjęcia, nakręcam filmy z wypraw, i dzielę się nimi na portalach społecznościowych. Biegam, jeżdżę na rowerze, gram w kręgle, ale przede wszystkim każdą wolną chwilę spędzam w górach. Moim marzeniem jest pojechać w Himalaje i do Patagonii. Mam nadzieję, że kiedyś uda mi się to zrealizować. Póki co jestem tutaj w Zakopanem i chętnie Wam zadedykuję moją stronę.